Uudised

TV 10 Olümpiastarti III etapp 28. märts õp Reili Kaljund


26. märtsil toimus Tartus TV 10 Olümpiastardi III etapp, kus Paikuse Kool sai 2 kõrget kohta. Devon Järvekülg saavutas kuulitõukes nooremate poiste vanusegrupis kuulitõukes 3. koha. Kaugushüppes võitis Devon väga põnevas võistluses esimese koha, parandades oma isiklikku rekordit poole meetriga! Emma Jürisoo tegi kaasa nooremate tüdrukute teivashüppes, Kertrud Koni kaugus- ja kõrgushüppes ja Brajon Järve vanemate poiste arvestuses kõrgushüppes ning kuulitõukes. 

Sel etapil olid kõikidel aladel meie kooli õpilased võistlemas ning tõusime koolide arvestuses 7. kohalt 5. kohale. Järgmine etapp toimub 21. mail Tallinnas, kus proovime taas üldtabeli seisu parandada.

26. märtsil toimus Tartus TV 10 Olümpiastardi III etapp, kus Paikuse Kool sai 2 kõrget kohta. Devon Järvekülg saavutas kuulitõukes nooremate poiste vanusegrupis kuulitõukes 3. koha. Kaugushüppes võitis Devon väga põnevas võistluses esimese koha, parandades oma isiklikku rekordit poole meetriga! Emma Jürisoo tegi kaasa nooremate tüdrukute teivashüppes, Kertrud Koni kaugus- ja kõrgushüppes ja Brajon Järve vanemate poiste arvestuses kõrgushüppes ning kuulitõukes. 

Sel etapil olid kõikidel aladel meie kooli õpilased võistlemas ning tõusime koolide arvestuses 7. kohalt 5. kohale. Järgmine etapp toimub 21. mail Tallinnas, kus proovime taas üldtabeli seisu parandada.