Tutipäev 2023 29. mai õp Sirje Suurevälja

Päev täis lusti ja naeru, nostalgiat ja ülemeelikust. Selline oli 2023. aasta Tutipäev Paikuse Koolis. Päev algas koolilõpetajatele klassijuhataja tunniga 1. klassi õpetajate juures. Järgnes pidulik rongkäik ümber koolihoone ja siis aulasse aktusele. Oma soovid edastas noortele kooli direktor Anne Kalmus ja siis järgnesid õpilaste etteasted. 9.a klass esitas filmi oma kooliteest, 9.c näitas paroodiafilmi meie õpetajatest ja asjale pani punkti 9.b klassi rockbänd, kellele oli see ka esimene avalik esinemine. Koolilaul üheskoos lauldud, järgnesid veel soovid 8. kl õpilastelt ja kõlaski direktori käes viimane koolikell. Edasi toimus tõeline "karjalaskmine", mille käigus mängiti ja hullati kooliõuel, kus peamiseks tegevuseks kujunes ikkagi veesõda.

Edukat eksamiperioodi, kallid noored!

Rohkem pilte Galeriis

Edukat eksamiperioodi, kallid noored!

Rohkem pilte Galeriis