Uudised

Tublid kergejõustiklased 15. mai õp Reili Kaljund

12. mail toimusid Pärnumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused ning Paikuse Kooli õpilased olid edukad igal alal. Kõikidel kavas olnud aladel tulid meie kooli õpilased medalikohtadele.

Kaks enim medaleid teeninud olid Kertrud Koni ja Devon Järvekülg, kes mõlemad said pika võistluspäeva lõpetuseks kaela 3 medalit! Kertrud jooksis 800 m jooksus välja 1. koha ning 100 m jooksus 2. koha ja kuulitõukes tõukas end 2. kohale. Devon oli võitmatu hüppealadel. Nii kõrgus- kui ka kaugushüppes oli Devon poodiumi kõrgeimal astmel ning sai kaela kuldmedalid. Lisaks teenis Devon 100 m jooksus 2. koha. Ka neljas medal ei olnud kaugel - palliviskes oli Devon neljas.
Lauretta Alliksaar saavutas samuti kaksikvõidu mõlemal hüppealal ning sai pärast kahe ala lõppu kaela kaks kuldmedalit.
Pronksmedali teenisid ka Doris-Ketrin Sillamaa palliviskes ning 400 m jooksus ning Lee Lehe ja Brajon Järve 100 m jooksus.
Lisaks võistlesid meie kooli eest Emma Jürisoo, Elli Grethe Virkus ja Lukas Ilisson, kes viskasid end palliviskes esikaheksasse. Palliviske 7. kohale lisaks tulid Emmale ka kõrge 4. koht nii kaugus- kui kõrgushüppes ja ka 100 m jooksus. Kaspar Milvek jooksin end 800 m jooksus 4. kohale ja kõrgushüppes hüppas 5. kohale. Kertu Kasemaa oli kuulitõukes seitsmes.

Lisaks teenis Devon 100 m jooksus 2. koha. Ka neljas medal ei olnud kaugel - palliviskes oli Devon neljas.