Uudised

Tublid kergejõustiklased 16. jaanuar õp Reili Kaljund

13. jaanuaril toimusid Pärnu kergejõustikuhallis Pärnumaa koolide vahelised sisekergejõustiku U14 ja U16 vanuseklassi võistlused, kus osales meie koolist 10 õpilast (Brajon Järve, Kertu Kasemaa, Lukas Ilisson, Lee Lehe, Lauretta Alliksaar, Ander Kivikas, Doris-Ketrin Sillamaa, Emma Jürisoo, Kaspar Milvek ja Georg Rahusaar).

Esikoha võitis U14 vanuseklassis Lukas Ilisson 1000m jooksus, 2. koha teenis samal jooksudistantsil Kaspar Milvek. Lauretta Alliksaar tõukas end 2. kohale kuulitõukes U14 vanuseklassis ning samas vanuseklassis võistles ka Emma Jürisoo, kes teenis kõrgushüppes 3. koha.

U16 vanuseklassis võitis kaks medalit Lee Lehe, kellele riputati kaela hõbemedal pärast 600m jooksu ning pronksmedali teenis Lee 60m jooksus. U16 vanuseklassi teine hõbemedal tuli Paikuse Kooli kuulitõukes, kus Kertu Kasemaa tõukas end teisele kohale.

Suur aitäh kõikidele õpilastele, kes tulid kooli eest võistlema ning palju õnne kõikidele medalivõitjatele!