Uudised

Tubli töö Rimi jalgpalli osavusfestivalil 16. märts õp Tarmo Tõnismann


 • Paikuse Kool osales kahe võistkonnaga Rimi jalgpalli osavusfestivalil vanuseklassis 1.-3. klass. Kokku osales 10 võistkonda. Meie kooli õpilased saavutasid 4. ja 8. koha. Festival toimus Pärnumaal kuuendat korda. Osaleda võisid kõik Pärnumaa üldhariduskoolide võistkonnad – võistkonna suurus oli 6 võistlejat, kellest vähemalt 2 pidid olema tüdrukud. Läbi tuli teha kolm harjutust: löögiharjutus, palli vedamine ja kombineeritud harjutus. 
 • Meie kooli võistkondade koosseisud: 
 • Ewert Hõbesaar
 • Remy Brand
 • Sandra Saar
 • Rasmus Prikk
 • Amira Roosarüütel
 • Pert Ilisson
 • Getriin Loore Tõnisson
 • Tomi Järvekülg
 • Melissa Ild
 • Jesper Pärn
 • Elena Kohv
 • Jan Rudolf Palmiste
 • Anette Allsalu
Õpilasi juhendas õp Tarmo Tõnismann
 
Fotod: Liisi Troska ja Tarmo Tõnismann   
 •  
 • Paikuse Kool osales kahe võistkonnaga Rimi jalgpalli osavusfestivalil vanuseklassis 1.-3. klass. Kokku osales 10 võistkonda. Meie kooli õpilased saavutasid 4. ja 8. koha. Festival toimus Pärnumaal kuuendat korda. Osaleda võisid kõik Pärnumaa üldhariduskoolide võistkonnad – võistkonna suurus oli 6 võistlejat, kellest vähemalt 2 pidid olema tüdrukud. Läbi tuli teha kolm harjutust: löögiharjutus, palli vedamine ja kombineeritud harjutus. 
 • Meie kooli võistkondade koosseisud: 
 • Ewert Hõbesaar
 • Remy Brand
 • Sandra Saar
 • Rasmus Prikk
 • Amira Roosarüütel
 • Pert Ilisson
 • Getriin Loore Tõnisson
 • Tomi Järvekülg
 • Melissa Ild
 • Jesper Pärn
 • Elena Kohv
 • Jan Rudolf Palmiste
 • Anette Allsalu
Õpilasi juhendas õp Tarmo Tõnismann
 
Fotod: Liisi Troska ja Tarmo Tõnismann   
 •