Trepist üles 01. märts õp Monika Vaher

PAI õpilaste kunstinäitus “Trepist üles”

Paikuse Kooli huvihariduskeskuse kunsti huviala õpilaste näituse pealkiri “Trepist üles” on ühtpidi seotud paigaga, kus näitus toimub, teisalt aga keskendub arengule mudilasest gümnaasiuminooreni. Noorim näitusel eksponeeritava töö autor on 5-aastane, vanimad 15-aastased. Tööd on valminud aastatel 2020-2022 huvitundides joonistades ja maalides. Aastad on olnud heitlikud. Ette tulid perioode, kus õpetaja kohtus noortega vaid ekraani vahendusel. Tipptulemuseni jõutakse aga regulaarselt harjutades. Seda enam on meil rõõm näidata killukest neil aastatel valminust ja nentida, et kunstiga tegelemine aitab maandada sisemisi pingeid ning hästi välja tulnud töö tagab eduelamuse autorile ja esteetilise naudingu vaatajale.

Noorte juhendajateks olid õpetajad Marju Rajasalu, Ene Tapfer, Annika Oltre ja Kristi Soondra.

Näitusel osalevad Lene Tinnuri, Katarina Übner, Nora Markus, Ketlin Kurrik, Grete Reinsalu, Anette Lilienthal, Ave-Riin Pedak, Kertu Kasemaa, Grtehe Kartsamaa, Lotta Agafonov, Pätrik Mölder, Karola Jantson, Amanda Roost, Meribel Malviste, Daniel Arge, Lenne Lehiste, Saskia Kuusk, Anni Miljan, Kristella Pärnaste, Anna-Maria Vetšerovskaja, Rasmus Välimäe, Emili Aumeister, Lenna Jaanimägi ja Johanna Luur.

PAI õpilaste kunstinäitus “Trepist üles”