Tilluke maailmakoristus 01. detsember õp Sirje Suurevälja

Paikuse Kooli 8.b klass osales Kuusakoski kampaanias Nutijaht, mille eesmärgiks oli koguda kokku nutiprahti ehk vanaelektroonikat. Mitme nädala jooksul poetasid õpilased, klassijuhataja ja vestlustele tulnud lapsevanemad klassinurgas olevasse prügikotti kodust kaasavõetud tarbetuks muutunud vanu nutitelefone, juhtmeid, laadijaid ja muid elektroonilisi vidinaid. Siis said need toimetatud Kuusakoski Pärnu osakonda ümberkäitlemisele. Kampaania loosikorvis on ka auhinnad, millede võiduvõimalust oli võimalik duubeldada, vastates arvutis kampaanialehel esitatud erinevatele küsimustele loodushoiu ja prügikäitlemise vajaduse kohta. Loomulikult tegime klassijuhataja tunnis ka seda. Oli tore ühise eesmärgi nimel pingutada ja mõelda, et oleme andnud oma tillukese panuse maailma puhtamaks muutmisel.

8.b klass

8.b klass