Tiigriaasta murdis sisse 01. veebruar õp Sirje Suurevälja

Algas tiigriaasta. 1. veebruaril tervitas tulijaid kooliuksel päris tiiger ja pakkus kommi, soovides kõigile muidugi ikka head uut aastat!. Vahetundidel toimusid tiigriteemalised esitlused, lauldi Tiigrikutsu karaoket, vaadati Tallinna loomaia tiigrit tutvustavat videot, tantsiti ja tehti virgutusvõimlemist. Majas võis silmata tiigrikostüüme kandvaid koolilisi. Vahva üllatusega kooliperele astus üles õpetaja Andres. Õpilasesindus soovis aulas demonstreerida ka Igor Mangi ennustust, aga kuna "Mang ei käivitunud", siis tuleb meil ikka ise oma aastat sättida ja mitte ennustustest sõltuma jääda. Head uut aastat!