Telepoiss vallutas südamed 16. veebruar õp Tarmo Tõnismann

Paikuse Kooli 3.b klass sai elamuse vahvast kontserdist "Telepoiss". Kõlasid Eesti Televisiooni viimase 40 aasta lastelavastuste laulud värskes ja põnevas kuues. Nende lugude ja lauludega on üles kasvanud tänaste laste emad-isad ning isegi mõned nooruslikumad vanaemad-vanaisad. Lastel oli võimalik kohtuda ja vanematel taaskohtuda oma lapsepõlve lemmikutega nagu Mõmmi, Vandersellid, Leopold ja Äpu, Kessu ja Tripp, Tipp ja Täpp, Vembu ja Tembu, Hunt Kriimsilm, Kardemoni linna röövlid, tädi Sofi ja paljud teised.

Vokaalansambel Estonian Voices tutvustas seekord ka kõiki oma liikmeid koos vahvate solistidega. Koos muusikalikooli laste ja noortega rullus vaatajate ees lahti telelavastuste imeline muusikamaailm. Kontsertetenduse tegelasi saatis neljaliikmeline bänd Janno Trumpi juhtimisel.

Pärast kontserti oli võimalik tegelastega kohtuda ja pilte teha.

Pärast kontserti oli võimalik tegelastega kohtuda ja pilte teha.