Tegus koolivaheaeg 28. oktoober õp Sirje Suurevälja

Koolivaheaeg pakkus nii õpilastele kui õpetajatele mitmesugust huvitavat ja kasulikku tegevust. Kolmanda kooliastme noored said ennast õp Aare Külaotsa juhendamisel arendada kolmepäevases täppisteadustelaagris Rakett 69. Õpetajad läbisid mitmeid koolitusi (tuletõrjekoolitus, praktiline õuesõppetundide läbiviimise koolitus, erivajadustega laste toetamise koolitus, internetiohutusekoolitus jne). Rühmatöödena pandi paberile nägemus kooli siseõue tulevasest projektist ning vesteldi ka võimaliku distantsõppe käivitamise korrast.