Suve-eelsed atraktiivsed tegevused 06. juuni õp Sirje Suurevälja

Viimased koolipäevad enne suvepuhkust sisaldavad endas erinevaid atraktiivseid õppevorme. Palju viibitakse ja õpitakse ning ka kogetakse just värskes õhus.

Näiteks 6.a klass osales KIKi programmis Pärnumaa ökosüsteemid. Õpilased said võimaluse tutvuda nii metsa kui merega ja kinnistada loodusõpetuses õpitud teadmisi ehedas looduses. Toreda boonusena kohati ka mitmeid koduloomi.

Toimumas on spordipäevad erinevatele kooliastmetele, kus saab eakaaslastega mõõtu võtta ja oma kiirust ning osavust näidata.

9.b klass käis enne eksamiperioodi tutvumas Pärnu Kardikeskusega, kus edukas kardisõitja Jürgen Laansoo sai klassikaaslastele näidata, kuidas ja kus ta treenib. Ja siis sööstsid koolilõpetajad rajale ning näitasid kui kiired ja kindlad nad on.

Ees on veel ootamas mitmed õppekäigud ja -reisid, mille käigus õpitut kinnistada, uut avastada ja tervist tugevdada.