Suusarada ootab 29. november õp Andres Kutser

Talv on saabunud. Kuna aga lund esialgu veel napib, siis praegu tuleb seda rajale juurde kühveldada ja seejärel suuskadega kõvemaks tallata. Maapind lume all on sula ja seetõttu tahtsid suusad esimese proovimise ajal lisaks vähesele libisemisele ka jääkamakaid suuskade alla kasvatada. Mida paksem on aga rajapõhi, seda tugevam saab ka rada. See teadmine jõudis ka rajaehitajateni. Aga iga päevaga on rada parem. Ise endi jaoks teeme. Ja siis saab juba suusatamist nautima hakata.
Varsti täieneb kooli suusakomplektide varu ka veel 20 paariga.
Kõik lapsed suusatama!

Varsti täieneb kooli suusakomplektide varu ka veel 20 paariga.
Kõik lapsed suusatama!