Sportland 3x3 finaal 21. aprill õp Ulvi Laneman

19. aprillil toimus Pärnu Spordihallis XI Sportland 3x3 Koolispordi korvpallisarja finaal. Finaali pääsu tagasid iga maakonna eelvooru 2 paremat võistkonda. Mängima saabus 74 võistkonda - üle 300 tüdruku ja poisi, kes võistlesid kahes vanusegrupis: 1.-5. klass ja 6.-7. klass. Paikuse Kooli võistkonda kuulusid Robin Roman, Lennart Soobik, Gregor Killing ja Gabriel Urm. 6.-7. kl poiste vanusegrupi konkurents oli ülisuur - 25 võistkonda jaotatuna nelja alagruppi. Oma alagrupis võitsid meie poisid kaks mängu ja kaotasid ühe, sellega tulime 12 parema sekka ning see võimaldas edasi mängida. Väga tasavägise mängu Kanepi Gümnaasiumiga kaotasime 2 punktiga ja seekord oli veerandfinaali uks meile suletud. Aga saavutatud 10. koht 25 võistkonna seas on igati tunnustust väärt ja tubli saavutus. Võistlust jääb meenutama särk, millel kiri "Võitja ", sest kõik, kes osalesid, võitsid suure mängukogemuse!

Järgmisel aastal jälle!
Õpetaja Ulvi Laneman