Spordipäevade triatlon 08. juuni õp Sirje Suurevälja

Viimane koolinädal on sissejuhatus suurde suvesse. Toimuvad õppereisid ja spordipäevad. Viimaseid on kokku lausa kolm - igale kooliastmele oma. Juba on toimunud I-III klasside spordipäev, mil ilmataat tõestas, et ta on spordifänn. Selles võib nüüd tõesti 100 % kindel olla. Teisipäeval toimus algklasside spordipäev staadionil ja tegemist oli esimese tõeliselt sooja suvepäevaga sel aastal. Kooli kõige pisemad võistlesid klassikalises pendelteatejooksus, topispallide veeretamises, rõngast läbi pugemises, tennispalli vedamises jalaga, kotijooksus, köieveos ja jalgpallis. Vahepeal söögivahetund ja siis jälle edasi. Väsimust ei tundnud keegi, lihtsalt lõbus oli võistelda.

Ees ootavad vanemate klasside spordipäevad neljapäeval ja reedel.

Fotod: õp Tarmo Tõnismann

Ees ootavad vanemate klasside spordipäevad neljapäeval ja reedel.

Fotod: õp Tarmo Tõnismann