Uudised

Sõpruskoolis kogemusi vahetamas 18. veebruar õp Sirje Suurevälja


Grupp Paikuse kooli õpetajaid viibis Lätis, külas sõpruskoolil Grobinas, kus toimus Nordplus projekti raames kogemuste vahetamine Läti, Taani ja Eesti õpetajate vahel. Teemaks töö HEV õpilastega. Uudistati Grobina Keskkooli, külastati tunde, peeti mõttetalguid ning vabal ajal nauditi kohalikke vaatamisväärsusi. Meie poolt koordineerib projekti õp Marika Merirand. Järgmine kohtumine leiab aset kevadel meie koolis.

Foto: õp Tarmo Tõnismann

Grupp Paikuse kooli õpetajaid viibis Lätis, külas sõpruskoolil Grobinas, kus toimus Nordplus projekti raames kogemuste vahetamine Läti, Taani ja Eesti õpetajate vahel. Teemaks töö HEV õpilastega. Uudistati Grobina Keskkooli, külastati tunde, peeti mõttetalguid ning vabal ajal nauditi kohalikke vaatamisväärsusi. Meie poolt koordineerib projekti õp Marika Merirand. Järgmine kohtumine leiab aset kevadel meie koolis.

Foto: õp Tarmo Tõnismann