Silmapaistev tulemus ühiskonnaõpetuse olümpiaadilt 10. märts õp Sirje Suurevälja

Piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil jõudis enamus osalenud Paikuse Kooli õpilasi esikümnekohtadele!

Kristin Kallau - 2. koht. Õnnitleme! Kristin kogus nii palju punkte, et esindab Pärnumaad ka eelseisval vabariiklikul olümpiaadil.

Esikümnekohtadel veel Meribel Malviste, Eliise Tammearu, Mariel Uibu ja Lissandra Talumaa.

Tublid olid ka Annabel Ristisaar, Johan Kaspar Orav ja Martin Järmut.

Õpilasi juhendas õp Mait Lind.

Tublid olid ka Annabel Ristisaar, Johan Kaspar Orav ja Martin Järmut.

Õpilasi juhendas õp Mait Lind.