Selgusid kooli parimad rahvastepallimängijad 12. veebruar õp Kaisa Jaakson

12. veebruaril kogunesid algklasside õpilased spordisaali, et selgitada välja Paikuse Põhikooli meister rahvastepallis.

Oma esimese võistluskogemuse said kooli kõige nooremad – 1.abc koondvõistkond, kes võistles vapralt kõikide 2. ja 3. klasside vastu. Tulemuseks tabelis 6 punkti ja 7. koht.

10 punkti said tabelisse kirja nii 2.a kui 2.c klassi võistkonnad, seega 6. ja 5. koha väljaselgitamiseks läks vaja võistkondade omavahelise mängu tulemust – parem oli 2.c klass. Seega 2.a saavutas võistlustel 6. ja 2.c 5. koha. 2. klassidest oli parim tulemus 2.b klassil, kes saavutas 12 punktiga 4. koha.

Esikolmik jäi 3. klasside välja selgitada. 3.a ja 3.c klassil oli tabelis mõlemal 4 võitu ning 2 kaotust. Kuna aga omavahelises mängus jäi peale 3.c klass, siis seekord kuulus pronksmedal 3.a klassile koosseisus: Jesper Matias Õispuu, Kerret Uibomäe, Gregor Klaamas, Kennet Erkmann, Sander Schliep, Luukas Parts, Margot Adler, Kaisa Kasemaa ja Merilin Mitt ning hõbemedal 3.c klassile koosseisus: Lennart Soobik, Tenar Eensalu, Robin Roman, Ander Hunt, Gabriel Urm, Aksel Kennard Tammine, Maiten Pind, Robin Salumets ja Ronald Hallik. Terve turniiri võidukalt mänginud 3.b klass sai eelmisel aastal saavutatud 2. koha kõrvale nüüd kuldse medali. Võitjavõistkonda kuulusid: Lukas Ilisson, Devon Järvekülg, Oliver Ristisaar, Herte Ostrov, Ramon Uibo, Kaspar Popp, Lee Lehe, Liisi Miil, Targo Allika ja Kristjan Marksaar.

Suur aplaus kõikidele osalejatele ning kiitus ka väga tublidele kohtunikele (Alina Bai, Kristofer-Robin Soomets, Karel Ratnik ja Karl-Vahur Vahemets).

õp Kaisa Jaakson

Foto: õp Tarmo Tõnismann