Rõhuasetus loodusele 02. juuni õp Sirle Varkentin

Paikuse Koolis toimus 30.05- 02.06 loodusainete nädal. Õpetajate Maarja Tärgi ja Sirle Varkentini eesmärgiks oli pakkuda erinevaid tegevusi II ja III kooliastme õpilastele. Kõikidele 5. klassidele avanes võimalus külastada Pärnu Punast torni ja mängida Pärnus geopeitust, lisaks õppisid 5. klassid prügi sorteerima ning osalesid kooliümbruse koristustalgutel.
Kolmapäeval toimus II ja III kooliastmele viktoriin teemadel Eesti aasta ja kõige-kõige. III kooliastme parimaks osutus 8B ja II kooliastme esimest kohta jagasid 6B ja 4C.
Neljapäeval said 5. klassid osa Archimedese reklaamtunnist, et sügiselt teada, mida uus õppeaine endast kujutab ning 7B klassi õpilased korraldasid 6. klassidele maastikumängu teeemal kala-lind-maakond-kivim. Reedeks oli 7. klassidele planeeritud Kalle Kõllamaa loeng prügist ja keskkonnast ning päeva lõpetas jalgsimatk kõikidele kooliastmetele Paikuselt Raeküla Terviseraja parklasse. Loodusnädala raames toimub ka 06.06 H. Egipti loeng "Ütle nikotiinile ja tubakale EI!". Loengust saavad osa kõik 6., 7. ja 8. klasside õppurid, et olla teadlikum ja sõltuvusainetest vaba. Tänud õpetaja Marika Jagomäele, kes tegeles loengu korraldamisega.

Neljapäeval said 5.