Risti-rästi läbi teatri 18. mai õp Sirje Suurevälja

Pärnu teater Endla pakkus koolidele väga vahvat projekti, mis sisaldas endas töötubade valikut, millest võtsid osa ka paljud Paikuse Kooli klassid.

8.b klass veetis teatris päris pika päeva. Osaleti maskivalmistamise ja valgustuse töötoas ja läbiti üle tunni väldanud ekskursioon teatrimajas. Läbi käidi pea kõik ruumid keldrikorrusest kuni laealuse kandetalani prožektorite kohal. Enim pakkus huvi muidugi kostüümiladu ja ka kõrvallavad, mis täis dekoratsioone, mis etenduste ajaks lavale toimetatakse. Lavatagune töö etenduste heaks sai õpilaste vaates hoopis konkreetsema pildi.

Tänud toreda projekti eest ja kiidusõnad vahvatele juhendatele ja giidile!

Tänud toreda projekti eest ja kiidusõnad vahvatele juhendatele ja giidile!