Riigikaitse huvialaringis lennutatakse droone 19. detsember õp Monika Vaher

Riigikaitse huvialaring Paikuse Koolis tegutseb endiselt. Käesoleval aastal oleme õppinud ja jätkame ka uuel aastal drooniõppega. Droonid on tänapäeva sõjanduses väga olulised vahendid. Lisaks reguleerib seadusandlus Eesti Vabariigis droonide kasutamist rahuajal. Õpilastel on võimalus õppida tundma vastavaid nõudeid ja saada vajalikud teadmised omandamaks endale drooni juhtimise luba. Kohtumiseni uuel aastal, vahvad huviringi õpilased!
Riigikaitse õpetaja Priit Pärnamets

Riigikaitse õpetaja Priit Pärnamets