Polaarekspress peatus neljas jaamas 30. november õp Sirle Varkentin

30.11 toimus Paikuse Kooli 6., 7., ja 8. klassidel "rongisõit". "Rong" liikus õpetajate Signe, Ingridi, Kersti ja Sirle klassiruumide vahel. Igas klassiruumis ehk jaamas peatus rong 10-ks minutiks ja siis jätkus sõit uude jaama. Jaamades oli vaja teadmisi jagada.
Õpetaja Signe jaamas oli Kahoot viktoriin, õpetaja Ingridi jaamas tuli leida sünonüüme American või British English, õpetaja Kersti jaamas oli Quiz ja õpetaja Sirle jaamas tuli Oxford Dictionary võidujooksus osaleda.
Võime öelda, et Paikusel tuhises rong hoogsalt rööbastel ja rongivile kostus kaugele.