Playback 2023 21. aprill õp Sirje Suurevälja

Aasta üks oodatumaid üritusi - Playback - on selleks korraks tehtud ja nähtud. Lavalt peegeldus vastu ühistegutsemise rõõmu, treenitust, soovi ennast näidata ja teisi vaadata, uhkeid kostüüme ja sekka lausa üle võlli huumorit. Rohkearvuline publik elas kõikidele numbritele maruliselt kaasa.
Tore oli näha ka kooli vilistlasi, kes lõid kaasa žürii töös ja õhtu juhtimises.

Nooremas vanuseastmes võitsid 5.b klassi õpilased ans Karavani lauluga "Pärlipüüdja", mis oli tõesti lausa perfektselt esitatud ja paitas nii silma kui kõrva.
Noorema vanuseastme eriauhind heale jäljendajale kuulus 4.a klassile (Masaka Kids Africana "Back to School").

Vanemas vanuseastmes võitsid 6.b klassi õpilased väga erinäolise etteastega "Vaata, mida teevad sinu vanaema ja vanaisa kodus tegelikult ehk mõminaräpp Eesti vanurite moodi".
Vanema vanuseastme eriauhind heale jäljendajale anti 7.c klassile (Alan Walker "Faded").

Publikuauhinna pälvis 9.b klass esitusega "Kompott", kus sekka kepsutati ballettigi ja esitusele tulnud kava tõmbas kokku maruline "Who let the dogs out".

Veel lustisid ja pakkusid publikule elamusi 3.b, 5.c ja 6.c klass.

Aitäh ürituse korraldajatele, žüriile, kaasa löönud lastevanematele, klassijuhatajatele ja energilistele esinejatele. Järgmisel aastal jälle!

Veel lustisid ja pakkusid publikule elamusi 3.b, 5.c ja 6.c klass.