Uudised

Pärnumaa MV lauatennises 02. veebruar õp Ulvi Laneman


21. jaanuaril toimusid Paikuse Spordikeskuses Pärnumaa koolinoorte MV lauatennises. Võistluste läbiviija oli MTÜ Pärnumaa Koolisport. Osalejaid oli 101 kaheksateistkümnest koolist. Võistlused toimusid neljas vanusegrupis. Ka meie kooli õpilased tulid auhinnalistele kohtadele:

6.-7. klasside neidude seas saavutas III koha Alina Bai;

8.-9. klasside noormeeste seas saavutasid II koha Ken Talpas-Taltsepp ja III koha Henri Ilves.

Palju õnne!

õp Ulvi Laneman

21. jaanuaril toimusid Paikuse Spordikeskuses Pärnumaa koolinoorte MV lauatennises. Võistluste läbiviija oli MTÜ Pärnumaa Koolisport. Osalejaid oli 101 kaheksateistkümnest koolist. Võistlused toimusid neljas vanusegrupis. Ka meie kooli õpilased tulid auhinnalistele kohtadele:

6.-7. klasside neidude seas saavutas III koha Alina Bai;

8.-9. klasside noormeeste seas saavutasid II koha Ken Talpas-Taltsepp ja III koha Henri Ilves.

Palju õnne!

õp Ulvi Laneman