Palju õnne! 22. veebruar direktor Anne Kalmus

Paikuse osavalla vapimärk Paikuse Kooli kauaaegsele õpetajale Sirje Tuulemäele südamega tehtud töö eest Paikuse lastele eesti keele õpetamisel ja neis isamaaliste väärtuste kujundamisel alates Paikusele kooli asutamisest 1990. aastal.

Paikuse osavalla tänukiri Paikuse Kooli kauaaegsele õpetajale Mait Linnule innovaatiliste meetodite rakendamise ja heade tulemuste saavutamise eest õpilastes isamaalisuse kasvatamisel ja Eesti ajaloo õpetamisel.

Palju õnne!

Palju õnne!