Paikuse poisid on mängumehed 12. oktoober õp Andres Kutser

09. oktoobril toimusid Pärnu Mai Kooli staadionil Pärnu linna koolinoorte 8.-9. klasside jalgpalli meistrivõistlused. Meistritiitlit saama olid kohale tulnud seitsme kooli võistkonnad. Mängiti kahes alagrupis. Ajakava oli tihe ja ilma pikemate vaheaegadeta tuli mängida lausa neli mängu järjest.

Paikuse Kooli esindus koosseisus Brenek Tauts 7.B, Romet Rebane 7.C, Karel Ratnik 8.B, Karl-Vahur Vahemets 8.B, Kristofer-Robin Soomets 8.B, Aleksander Krapp 9.A, Rasmus Adler 9.A, Ats-Kaarel Kaljuvee 9.A, Mario Tael 9.A, Johann Kaspar Orav 9.A, Silver Tagu 9.B, Andrias Assin 9.B, Sander Filipov 9.B, Andreo Lehis 9.B ja Randy Ots 9.C võitles südikalt ja kokkuvõttes saadi kaela pronksmedalid.

Tänud noormeestele võitlusliku esituse eest! Järgmiseks turniiriks tuleb seada juba kõrgemad sihid!

õp Andres Kutser

õp Andres Kutser