Uudised

Paikuse oma jõulumaa 08. detsember õp Monika Vaher


Paikuse Päkapikula on Ratta ja Kodara tänava nurgal asuval Rattapargi mänguväljakul. Päkapikula valmimisse andsid panuse meie kooli õpilased ja õpetajad. Kuusepäkapiku karkass valmis 6.b klassi õpilaste poolt tehnoloogitunnis, mütsid ja kindad õmblesid 8.c klassi neiud, ninad meisterdas 8.a klassi õpilane Olev Lillepõld. Neid juhendasid õpetajad Kadri Jõgi ja Tiit Vaher. Suunaviidad valmistasid huvihariduskeskuses õpetaja Annika Oltre maalitunnis Nora Markus, Grethe Kartsamaa, Kertu ja Krete Allika ning Kirke Varkentin.

Külma ilma trotsides said 6.b klassi õpilaste poolt mänguväljakul paika põhupallid, suunaviidad, linnumaja, disainitud viis kuusepäkapikku. Marika Valter osavallast pakkus meile tänutäheks kuuma glögi, kommi ja piparkooke. 

Päkapikula sissepääsu juures on aga päris postkast, kuhu saab pühadesoove panna. Usinad Jõuluposti päkapikud viivad postkasti jäetud kirjad ja kaardid ära igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel – kuni jõulupühade lõpuni. 

Ka huvihariduskeskuse postkasti potsatas kiri: „Elan Ratta mänguväljaku lähedal ja on väga tore, et mänguväljak sai korda. Käin oma väiksema poisiga seal nüüd mitu korda nädalas. Esimesed muljed Päkapikulast on väga toredad. Aitäh selle eest!“ 

  

Paikuse Päkapikula on Ratta ja Kodara tänava nurgal asuval Rattapargi mänguväljakul. Päkapikula valmimisse andsid panuse meie kooli õpilased ja õpetajad. Kuusepäkapiku karkass valmis 6.b klassi õpilaste poolt tehnoloogitunnis, mütsid ja kindad õmblesid 8.c klassi neiud, ninad meisterdas 8.a klassi õpilane Olev Lillepõld. Neid juhendasid õpetajad Kadri Jõgi ja Tiit Vaher. Suunaviidad valmistasid huvihariduskeskuses õpetaja Annika Oltre maalitunnis Nora Markus, Grethe Kartsamaa, Kertu ja Krete Allika ning Kirke Varkentin.

Külma ilma trotsides said 6.b klassi õpilaste poolt mänguväljakul paika põhupallid, suunaviidad, linnumaja, disainitud viis kuusepäkapikku. Marika Valter osavallast pakkus meile tänutäheks kuuma glögi, kommi ja piparkooke. 

Päkapikula sissepääsu juures on aga päris postkast, kuhu saab pühadesoove panna. Usinad Jõuluposti päkapikud viivad postkasti jäetud kirjad ja kaardid ära igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel – kuni jõulupühade lõpuni. 

Ka huvihariduskeskuse postkasti potsatas kiri: „Elan Ratta mänguväljaku lähedal ja on väga tore, et mänguväljak sai korda. Käin oma väiksema poisiga seal nüüd mitu korda nädalas. Esimesed muljed Päkapikulast on väga toredad. Aitäh selle eest!“