Uudised

"Paikuse koomikud" - TULEMUSED 01. aprill õp Sirje Suurevälja


1. aprill on naljapäev, mil inimesed on paremas tujus kui tavaliselt: püütakse üksteisele väikesi nalju visata ja vimkasid korraldada. Huumorimeel on inimese juures väga oluline ja eks seda tuleks juba maast madalast arendada. Anekdootide rääkimise oskus on üks väljendusvahend, läbi mille oma head huumorimeelt demonstreerida.

Just seepärast otsustasime 1. aprillil oma loovtöörühmaga läbi viia ülekoolilise anekdootide jutustamise võistluse. See toimus läbi Teamsi keskkonna. Üritusele olid ootatud 4.-9. klassi õpilased, igast klassist 4 õpilast. Kuna 1.b klass soovis ka osaleda, siis andsime ka neile võimaluse. Žüriiks olid meie kooli õpetajad: Gerli Lehemets, Mait Lind, Monika Limberg ja Sirje Suurevälja.

Eraldi kiidame 1.b klassi õpilasi, kes olid oma vanuse kohta väga tublid ja ei jäänud kohe sugugi suurtematele alla.

Anekdootide esitamise konkursi "Paikuse koomikud" parimad:

4.-6. kl arvestuses - 5.c

parim esitaja - Meribel Peiker

7.-9. kl arvestuses - 9.b

parim esitaja - Kristin Kallau

eripreemia - 1.b

Täname kõiki osalejaid!

 

Helena Ailt

loovtöörühma liige

 

1. aprill on naljapäev, mil inimesed on paremas tujus kui tavaliselt: püütakse üksteisele väikesi nalju visata ja vimkasid korraldada. Huumorimeel on inimese juures väga oluline ja eks seda tuleks juba maast madalast arendada. Anekdootide rääkimise oskus on üks väljendusvahend, läbi mille oma head huumorimeelt demonstreerida.

Just seepärast otsustasime 1. aprillil oma loovtöörühmaga läbi viia ülekoolilise anekdootide jutustamise võistluse. See toimus läbi Teamsi keskkonna. Üritusele olid ootatud 4.-9. klassi õpilased, igast klassist 4 õpilast. Kuna 1.b klass soovis ka osaleda, siis andsime ka neile võimaluse. Žüriiks olid meie kooli õpetajad: Gerli Lehemets, Mait Lind, Monika Limberg ja Sirje Suurevälja.

Eraldi kiidame 1.b klassi õpilasi, kes olid oma vanuse kohta väga tublid ja ei jäänud kohe sugugi suurtematele alla.

Anekdootide esitamise konkursi "Paikuse koomikud" parimad:

4.-6. kl arvestuses - 5.c

parim esitaja - Meribel Peiker

7.-9. kl arvestuses - 9.b

parim esitaja - Kristin Kallau

eripreemia - 1.b

Täname kõiki osalejaid!

 

Helena Ailt

loovtöörühma liige