Paikuse Kooli edukas rahvastepallipäev 21. november õp Kaisa Jaakson

21. novembril toimusid Pärnu Spordihallis Pärnu linna koolide 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused. Paikuse Kool oli esindatud nii tüdrukute kui poiste turniiril.

Tüdrukute võistkondi asus võistlustulle kuus. Kõik võistkonnad mängisid omavahel läbi. Mängud olid tasavägised - Paikuse tüdrukutel tuli mängida kolm kolmegeimilist mängu, et selgitada võitja. Väsitava päeva lõpus saavutasid Paikuse tüdrukud Kuninga Tänava Põhikooli ja Mai Kooli järel kolmanda koha. Pronksivõistkonnas mängisid: Anette Allsalu, Lisandra Klaamas, Stella Liivas, Rebeka Parts, Meribel Miil, Arabel Jõeäär, Liisbet Luhar ja Saskia Komsare.

Poiste võistkondi oli kokku seitse, seega mängiti kahes alagrupis. Paikuse poisid läksid vastamisi Mai Kooli, Kuninga Tänava Põhikooli ja Ülejõe Põhikooliga. Kõik mängud suudeti võita geimidega 2:0. Võistlus jätkus, kui meile tuli vastu B-alagrupi II koht, kelleks oli Rääma Kool. Ka selle mängu poisid võitsid ning meid ootas ees finaal Jõõpre Kooliga. Paikuse poisid ei jätnud midagi juhuse hooleks ning võitsid mängu kindlalt 2:0. Kuldses meeskonnas mängisid: Keron Erkmann, Jesse Kullamaa, Hendrik Nisuma, Chris Pupart, Marten Mets, Sebastian Paasik, Christopher Kollamaa ja Georg Patune.

Õpilasi juhendasid õp Reili Kaljund, Kaisa Jaakson ja Kristel Kollamaa.

Õpilasi juhendasid õp Reili Kaljund, Kaisa Jaakson ja Kristel Kollamaa.