Paikuse Kooli 26. lend 20. juuni õppejuht Angela Taggo

Paikuse Kooli 9. klasside lõpuaktusel ulatas kooli direktor Anne Kalmus kooli lõputunnistuse 63-le noorele. Neist 30 lõpetasid õpingud hinnetega "4" ja "5". Kuus õpilast lõpetasid kooli hinnetega ainult "5" ja pälvisid kiituskirja. Need õpilased olid: Heleriin Lilletai, Stella Jepiselg, Meribel Aksen, Jennifer Pupart, Marii Lisette Tiismaa ja Otto Kapp.

Aktusel kõlasid tervitused ja kõned, kus üheks läbivaks teemaks oli maailma paremaks muutmine. Kõlasid kaunid laulud ja pillilood ning lõpetajad näitasid oma tantsuoskust.

Sellesse päeva mahtus palju päikest, lilleilu ja häid soove.

Palju õnne kõigile!

Sellesse päeva mahtus palju päikest, lilleilu ja häid soove.

Palju õnne kõigile!