Uudised

Paikuse Kool pääses TV 10 Olümpiastarti finaali 25. mai õp Reili Kaljund

21. mail toimus Tallinnas Kadrioru staadionil TV 10 Olümpiastarti võistlussarja neljas etapp, mis oli viimane individuaalalade etapp enne suurt finaalvõistlust Rakveres. Finaaletapile pääsemiseks tuleb pärast nelja etappi olla esimese 12 kooli hulgas (suurte koolide arvestuses, kus põhikooli osas 250+ õpilast).

Pärast pikka ja rasket võistluspäeva laupäeval, kus Paikuse Kooli õpilased võitlesid välja kõrged kohad ning tegid väga head ja tugevad tulemused, oleme lausa III kohal ning pääsenud finaaletapile! Kõige kirkama tulemuse vormistas Paikuse Koolile taas Devon Järvekülg, kes saavutas põnevas võistluses kettaheites II koha. 600m jooksus sai vanemate tüdrukute arvestuses 7. koha Kertrud Koni ning vanemate poiste palliviskes pääses finaali ja lõpetas võistluse 8. kohaga Andreas Pärn. Kooli esindades tõid väärtuslikke punkte veel Robin Roman, Elli Grethe Virkus, Brajon Järve ja Jesper Roman. Kokkuvõtvat saadet ning Devoni võistlustejärgset intervjuud saad vaadata neljapäeval, 26. mail kell 19.30 ETV2-s. Jääme suure huviga ootama mitmevõistluse finaaletappi, mis toimub 14.-15. juunil Rakveres.