Paikuse Kool kolm korda pjedestaalil 23. märts õp Tarmo Tõnismann

Paikuse Kooli kolm võistkonda osales Rimi jalgpalli osavusfestivalil Pärnu Spordihallis. Pärnumaa koolide vahel peetud võistlusel tuli oma oskused proovile panna kolmes harjutuses.

1.-3. klasside arvestuses, kus võistlustules oli 14 võistkonda, saavutasime 1. ja 3. koha ning 4.-5. klasside arvestuses 15 võistkonna konkurentsis 2. koha.

Paikuse Kooli võistkondade koosseisud: Pert Ilisson, Karl Tõnuri, Marten Mets, Amira Roosarüütel, Ewert Hõbesaar, Melissa Ild, Paula Korjus, Marri Kalbus, Keidi Koppel, Kristel Haas, Lenna Jaanimägi, Remy Brand, Georg Heinmets, Günter Leppik, Ander Kivikas, Mikk Martin Tõnismann, Madly Rohelsaar ja Kendra Uibomäe.

koha.