Osaoskuste päev 01. aprill õp Jekaterina Maasikas

Paikuse Kooli õpilased osalesid osaoskuste võistlusel Pärnu Vanalinna Põhikoolis. Päev oli tore ja suureks vahelduseks tavalisele koolipäevale. Lastele oli juba eriliseks sündmuseks teises koolihoones viibimine.

Võistlusel sai harjutada meeskonnaga arvestamist, tähelepanu ja piiratud ajaga töö teostamist. Ennast sai proovile panna nuputamises, täpsuses, käelises osavuses ja faktilistes teadmistes.

Osaoskuste päeval kogetu põhjal jõudsime tõdemuseni, et selliseid üritusi on kindlasti rohkem vaja. Kohtudes teiste õpetajatega tekkisid juba uued mõtted koostööks.