Orienteerumine võõrkeeltes 23. mai õp Sirje Suurevälja

23. mail toimus Rääma linnaosas Rääma Põhikooli poolt korraldatud Pärnu linna koolide võõrkeelte orienteerumismäng III kooliastme õpilastele. Osavõtt oli rohkearvuline - pea kõik Pärnu koolid osalesid ja võistkondi oli kokku 23. Paikuse Kool osales kahe võistkonnaga. Orienteeruti äpp Navicup abil. Orienteerumise juhised olid antud vene keeles, kontrollpunktides tuli anda vastused inglise keeles. Kuigi kohti ei jagatud ja aega ei võetud, oli finišis heameel tõdeda, et meie kooli võistkonnad vastasid ära kõikidele küsimustele, teelt ei eksinud ja vaatamata kuumale ilmale hoiti meeles 2023. aasta deviisi - liikumisaastat ning jõuti lõpp-punkti esimese poole lõpetajate seas. Suur aitäh ka kehalise kasvatuse ja inglise keele õpetajatele, kelle töö viljad õnnestumisele kindlasti tõhusalt kaasa aitasid!

Meie kooli esindanud tublid õpilased olid:

I võistkond: Ketlin Kuropatkin, Viktoria Belkovski, Rinat Mihhailov, Rainer Järmut (juhendaja õp Eve Tannebaum);

II võistkond: Marii Lisette Tiismaa, Jennifer Pupart, Kertu Hiis, Victoria Filippova (juhendaja õp Sirje Suurevälja).

Meie kooli esindanud tublid õpilased olid: