Uudised

Õpsid jäid peale 03. juuni õp Sirje Suurevälja


3. juunil toimus Paikuse Koolis halva ilma tõttu plaanitud kuupäevast nädala võrra edasilükkunud traditsiooniline iga-aastane jalgpallivõistlus õpetajate ja lõpetajate vahel, publikuks kogu koolipere. Kõik oli taas nagu päris: soojendus, muusika, ühtsed vormid, medalid, päris kohtunik ja muidugi täisprofessionaalne pallilahing. Pall liikus platsil täpsete sõõtude tagajärjel ülikiiresti ja ka väravad ei lasknud ennast oodata. Eriti ennastsalgavalt mängisid õpetajad. Midagi ei jäetud juhuse hooleks. Nagu pärismängus, tabasid ka neid traumad. Superkaitsja õp Tärk naases küll juba teisel poolajal platsile, aga ühe väravaküti võistlus lõppes lausa EMOs ja päädis 4 õmblusega. Tasavägise mängu lõppskoor - 4:3 õpetajate kasuks. Väravaid lõid Karl-Vahur Vahemets, Karel Ratnik, Kristofer Robin Soomets, õp Tarmo Tõnismann ja õp Einar Elbing. Oli haarav kohtumine. Loodame, et see traditsioon meie koolis püsib ja annab võimaluse ennast teostada kõigile järgnevatele lendudele ja õpetajate meeskondadele.

3. juunil toimus Paikuse Koolis halva ilma tõttu plaanitud kuupäevast nädala võrra edasilükkunud traditsiooniline iga-aastane jalgpallivõistlus õpetajate ja lõpetajate vahel, publikuks kogu koolipere. Kõik oli taas nagu päris: soojendus, muusika, ühtsed vormid, medalid, päris kohtunik ja muidugi täisprofessionaalne pallilahing. Pall liikus platsil täpsete sõõtude tagajärjel ülikiiresti ja ka väravad ei lasknud ennast oodata. Eriti ennastsalgavalt mängisid õpetajad. Midagi ei jäetud juhuse hooleks. Nagu pärismängus, tabasid ka neid traumad. Superkaitsja õp Tärk naases küll juba teisel poolajal platsile, aga ühe väravaküti võistlus lõppes lausa EMOs ja päädis 4 õmblusega. Tasavägise mängu lõppskoor - 4:3 õpetajate kasuks. Väravaid lõid Karl-Vahur Vahemets, Karel Ratnik, Kristofer Robin Soomets, õp Tarmo Tõnismann ja õp Einar Elbing. Oli haarav kohtumine.

Loodame, et see traditsioon meie koolis püsib ja annab võimaluse ennast teostada kõigile järgnevatele lendudele ja õpetajate meeskondadele.