Õppepäev Riigikogus 11. november õp Sirje Suurevälja

Lõpuklasside õpilased väisasid Riigikogu. Päev oli noorte sõnul väga huvitav, mida tõestas ka tõik, et juba istungitesaalist väljununa paluti lisaaega, et riigimeeste sõnavõtte veel natuke jälgida.

Õppepäev sisaldas ajalootundi (ekskursioon Riigikoguhoones), ühiskonnaõpetuse tundi (kohtumine Riigikogu saadiku hr Toomas Kivimäega, infotunni ja istungi vaatlemine rõdult) ja isegi kehalist kasvatust (tõusti Pika Hermanni torni tippu Eesti tähtsaima lipu juurde). Lõunasöök Riigikogu kohvikus oli väga maitsev ja portsjonid silmapaistvalt suured.

Huvitav oli ka tuntud poliitikuid möödumas näha, neid tervitada ning kuulata peaministrit infotunnis küsimustele vastamas.

Õppepäev täis poliitikuid ja poliitikat oli hariv ning omanäoline.

õp Sirje Suurevälja

Õppepäev täis poliitikuid ja poliitikat oli hariv ning omanäoline.

õp Sirje Suurevälja