Õppepäev Paides 08. november õp Gerli Lehemets

7. novembril toimus 5.a klassi ajalootund Eesti Ringhäälingumuuseumis ja Wittensteini ajakeskuses.
Saime huvitavaid teadmisi esimesest raadiost ja televiisorist, kuulasime ka raadiosaadet hallide aegade tagant ning võrdlesime helikvaliteeti tänapäevasega. Põnevaks ja harivaks osutus ise uudistesaate ettevalmistamine ja eetrisse lugemine. Ootame nüüd suure ärevusega oma saate salvestust.
Päeva teisel poolel ammutasime teadmisi Paides Wittensteini ajakeskuses, kus saime teada, millist elu elasid eestlased muinasajal, milliseid rüüsid kandsid ordurüütlid, õppisime tundma Eesti tsaariaegseid mõisaid, heitsime pilgu ka okupatsiooniaega ja taasiseseisvunud Eesti Vabariiki.

Ootame nüüd suure ärevusega oma saate salvestust.