Õppeaasta pidulik lõpetamine 14. juuni direktor Anne Kalmus

13. juunil tõmmati 1.-8. klasside õpilaste õppeaastale 2021/22 joon alla. Sel puhul toimusid Paikuse Koolis pidulikud aktused ja klassijuhatajatunnid. Aktustel jagati kiituskirju, ainekiituskirju, karikaid ja diplomeid, sõnaga - tunnustati parimaid. Tiitel Paikuse parim tüdruk omistati sel aastal 7.b klassi õpilasele Meribel Malvistele, Paikuse parim poiss avalikustatakse 9. klasside lõpuaktusel, Aasta edeneja tiitli pälvis 8.c klassi õpilane Birgit Sepa. Tublisid oli palju ja auhinnalaud visa tühjenema. Jätkame sügisel ja ikka sama tublilt!

Head suvepuhkust!

Head suvepuhkust!