Õpilasesindus omandas kogemusi 14. oktoober Greete Kalnapenk

Paikuse Kooli õpilasesindusel käis külas kooli vilistlane Triine Kose. Ta tutvustas meile Pärnu linna noortekogu ja selle tegemisi. Arutasime õpilasesinduse plaanide ja koostöövõimaluste üle noortekoguga. Rääkisime Triinele oma ideedest ja proovisime leida lahendusi probleemidele. Saime rohkem teada selle kohta, kuidas noortekogu toimib. Kuu lõpus läheme ka noortekogu korraldatud sügiskoolitusele, mis on suunatud õpilasesindustele.

Greete Kalnapenk, Paikuse Kooli õpilasesinduse esimees

Foto: õp Tarmo Tõnismann