Õpetajate päev. Lemmikõpetaja valitud 04. oktoober õp Sirje Suurevälja

Õpetajate päeva tähistatakse riigiti erinevatel päevadel, Eestis on selleks 5. oktoober. Samal päeval tähistab UNESCO alates 1994. aastast maailma õpetajate päeva (inglise keeles World Teachers' Day).

Õpetajate päeval annavad koolides traditsiooniliselt tunde lõpuklasside õpilased ning õpetajatele jagatakse tänusõnu.

Paikuse Kooli õpilased valisid hääletuse teel lemmikõpetaja 2021 ning tunnustuse pälvis õp. Mait Lind. Tänutäheks kingiti õpetajale teatrielamus Endla teatris.

ÕE andis õpilaste poolt valitud kooli lemmikõpetajale tunnustuse üle.

ÕE andis õpilaste poolt valitud kooli lemmikõpetajale tunnustuse üle.