Õpetajate päev 05. oktoober õp Sirje Suurevälja

5. oktoober - õpetajate päev. Võimu koolimajas võtsid üle 9. klasside õpilased ja asendasid õpetajaid ainetundides ning korrapidamises. Õpetajad kohtusid samal ajal huvitavate inimestega, et kuulata ja mõtiskleda. Pidulikkust süvendas võimalus mekkida maitsvaid hõrgutisi ning nautida kaunist, elavat muusikat. Nagu pidupäevadel ikka, jagati ka tunnustusi.

Paikuse Kooli:

Aasta aineõpetaja - õp Monika Limberg

Aasta klassiõpetaja - õp Lisabet Roos

Aasta klassijuhataja - õp Sirje Suurevälja, õp Maarja Tärk

Aasta huvihariduse õpetaja - õp Marju Rajasalu

Aasta kolleeg - õp Oksana Johannes

Aasta lemmikõpetaja - õp Sirle Varkentin

Palju õnne kõigile tähtpäeva puhul ning suur aitäh tublidele õpilastele ja kooli juhtkonnale, kes oma pedagoogide perele nii toreda teistmoodi päeva organiseerisid!

Fotol tänane suur sõbralik õpetajate pere.

Foto: õp Jüri Looring

Paikuse Kooli:

Aasta aineõpetaja - õp Monika Limberg

Aasta klassiõpetaja - õp Lisabet Roos

Aasta klassijuhataja - õp Sirje Suurevälja, õp Maarja Tärk

Aasta huvihariduse õpetaja - õp Marju Rajasalu

Aasta kolleeg - õp Oksana Johannes

Aasta lemmikõpetaja - õp Sirle Varkentin

Fotol tänane suur sõbralik õpetajate pere.

Foto: õp Jüri Looring