Uudised

Õpetajad võistlesid vapralt 08. jaanuar õp Kaisa Jaakson

Võrkpall on võrratu.

Paariaastase pausi järel osales Paikuse Kool taas õpetajate võrkpalliturniiril. Võistlused toimusid seekord Viljandis.

Paikuse Kool paigutati II liigasse. 3. jaanuaril mängiti alagrupiturniir. Esimeseks vastaseks oli meil Tartu Herbert Masingu Kool, kelle üle saime kindla 2:0 võidu. Alagrupi teine ja ühtlasi viimane mäng oli raske – vastaseks oli Nautreni Keskkool Lätist. Seekord tuli 2:0 võit vastastele. Juba etteruttavalt - Nautreni Keskkool tuli järgmisel päeval II liiga võitjaks.

Võistluse avapäeva lõpetas veerandfinaal. Kuna oma alagrupis platseerusime 2. kohale, siis tuli veerandfinaali vastaseks D-alagrupi võitjavõistkond – Narva Pähklimäe Gümnaasium. Päev lõppes võidukalt Paikuse Kooli jaoks – 2:0 võit Narva üle.

Teise võistluspäeva hommikul ootas meid ees poolfinaal Heimtali Põhikooliga. Esimese geimi kaotasime vastaste kindla ülekaaluga. Teises geimis suutis Paikuse oma paremuse maksma panna. Tugevama väljaselgitamiseks oli vaja seega kolmandat geimi, kus Heimtali ei jätnud meile enam võimalust. Heimtali võitis 2:1 poolfinaali ning läks finaalis kokku meile juba tuttava Nautreni Põhikooliga. Sellest mängust tuli Heimtalile hõbemedal.

Paikuse Kool alustas pronksimängu Jüri Gümnaasiumiga visalt. Esimene geim kulges küll Jüri taktikepi all, kuid Paikuse võitles vapralt. Siiski kaotasime esimese geimi. Teises geimis lülitas Jüri Gümnaasium sisse järgmise käigu ning seekord võitis geimi juba kindla eduga. Seega, Jüri Gümnaasium teenis II liigas pronksmedali ning Paikuse kool lõpetas 4-ndana.

Paikuse Kooli võistkonnas mängisid õpetajad ja koolitöötajad Ulvi Laneman, Signe Martinson, Reili Kaljund, Kaisa Jaakson, Urmas Ennok, Einar Elbing, Andres Kutser ja Tarmo Tõnismann.