Olümpiaadide info 08. veebruar õp Sirje Suurevälja

Pärnu linna koolide bioloogiaolümpiaadil saatis edu meie kooli õpilast Liisa Alliksood, kes saavutas  2. koha! Õnnitleme!
Väga tublid olid ka Meribel Malviste ja Hendrik Laidvee, kes naasesid 4. kohtadega. Häid teadmisi näitasid veel Stella Jepiselg, Romet Rebane ja Mariliis Vismann.

Keemiaolümpiaadil osalesid tublilt Kertu Reigo, Liisa Alliksoo, Meribel Kuusik, Hendrik Lasn, Kaspar Timusk, Ats-Kaarel Kaljuvee, Gregor Kuusk, Astrid Suvorov ja Kristel Lehiste.

Tublisid õpilasi juhendasid tublid õpetajad Marika Jagomägi ja Maarja Tärk

Häid teadmisi näitasid veel Stella Jepiselg, Romet Rebane ja Mariliis Vismann.

Tublisid õpilasi juhendasid tublid õpetajad Marika Jagomägi ja Maarja Tärk