Nutivõistlustel edukad 21. märts õp Kadri Haavandi

Sel nädalal toimusid Pärnu linna nutivõistlused, kus õpilased võtsid mõõtu küberturvalisusealastes teadmistes, infootsingu oskustes ning robootikas.
II kooliastet esindasid meie koolist 5. klassi õpilased Elli Grethe Virkus, Christella Palmi ja Ander Kivikas, kes saavutasid 3. koha!
III kooliastet esindasid 8. klassi õpilased Kätriin Joost, Grevo Luup ja Joosep Käige, kes saavutasid samuti 3. koha!
Õpilasi juhendasid õpetajad Laura Kosenkranius ja Kadri Haavandi.

Pildil 5. klassi võistkond.

koha!
Õpilasi juhendasid õpetajad Laura Kosenkranius ja Kadri Haavandi.

Pildil 5. klassi võistkond.