Nutikad viiendikud 09. mai õp Gerli Lehemets

Pärnu Keskraamatukogus ja Pärnu Muuseumis toimus 7. mail Pärnumaa koolide 5. klasside nutimäng. Poolsada viiendikku õppis raamatukogu ja muuseumi tundma ning pani teadmised proovile Kahootis. Esikoht Kahooti viktoriinis tuli Paikuse Kooli 5.c klassi võistkonnale (Kaspar Kimmel, Helena Kohv, Emma Marie Käärats, Rein Õun), teisele kohale tuli Paikuse Kooli 5.a kl võistkond (Eliise Vares, Anete Lemvald, Karmen Uibo, Karl Otto Käärats), kolmandale Uulu Põhikooli 5. klassi võistkond.

Pärnu Keskraamatukogus ja
a1-37902bf9bfbc" rel="noopener noreferrer" style="color:rgb(0,0,0); text-decoration:none; display:inline; margin:0px" target="_blank">Pärnu Muuseumis toimus 7. mail Pärnumaa koolide 5. klasside nutimäng. Poolsada viiendikku õppis raamatukogu ja muuseumi tundma ning pani teadmised proovile Kahootis. Esikoht Kahooti viktoriinis tuli Paikuse Kooli 5.c klassi võistkonnale (Kaspar Kimmel, Helena Kohv, Emma Marie Käärats, Rein Õun), teisele kohale tuli Paikuse Kooli 5.a kl võistkond (Eliise Vares, Anete Lemvald, Karmen Uibo, Karl Otto Käärats), kolmandale Uulu Põhikooli 5. klassi võistkond.