Muld! Äge! 19. oktoober õp Annika Oltre

18. oktoobril külastasid Paikuse Kooli väikeklassid Pernova Loodusmaja ja osalesid KIK-i õppeprogrammis "Muld ja mullaelustik".
Usinad õppijad said võtta juhendamise järgi mullapuuriga pinnaseproovi, teha katseid mulla hapniku-, vee- ja savisisalduse kohta.
Õuest toodud mullaproovi sai uurida ka mikroskoobi all ning võrrelda seda kompostmulla elustikuga.
Elamusi ja leidmisrõõmu jagus kõigile küllaga.
Täname Pernova Loodusmaja toredat personali huvitava programmi eest!
18.
Elamusi ja leidmisrõõmu jagus kõigile küllaga.
Täname Pernova Loodusmaja toredat personali huvitava programmi eest!