Uudised

Mihklipäeval sai karjalaps kooli 01. oktoober õp Annika Proos


Möödunud nädalal tähistasid meie kooli algklasside õpilased mihklipäeva. Tutvuti selle rahvakalendripäeva kommetega ja kaunistati kooli sissekäigud vahvate sügisandide näitustega. 

Vanasti tähistas mihklipäev loomade karjatamishooaja lõppu ja siis said ometi ka karjalapsed kooli. Kui muidugi ilm jätkuvalt ilus polnud nagu praegu. Sellisel juhul sai töölõpust ja koolist vaid unistada ja karjalapsed nõidusid lund.

Meil on aga imeline ilm ja lapsed kõik kenasti koolis tarkust taga nõudmas.

õp Annika Proos ja õp Sirje Suurevälja

 

Möödunud nädalal tähistasid meie kooli algklasside õpilased mihklipäeva. Tutvuti selle rahvakalendripäeva kommetega ja kaunistati kooli sissekäigud vahvate sügisandide näitustega. 

Vanasti tähistas mihklipäev loomade karjatamishooaja lõppu ja siis said ometi ka karjalapsed kooli. Kui muidugi ilm jätkuvalt ilus polnud nagu praegu. Sellisel juhul sai töölõpust ja koolist vaid unistada ja karjalapsed nõidusid lund.

Meil on aga imeline ilm ja lapsed kõik kenasti koolis tarkust taga nõudmas.

õp Annika Proos ja õp Sirje Suurevälja