MF Magusaroomia - Pärnumaa parim minifirma 12. aprill õp Kadri Haavandi

Paikuse Kooli minifirma Magusaroomia valiti 12. aprillil maakondlikul võistlusel Pärnumaa parimaks minifirmaks. Firma koosseisu kuuluvad 8.a klassi õpilased Ander Oja, Jennifer Pupart, Marii Lisete Tiismaa, Kertu Hiis ja Ketlin Kuropatkin. Noored pidid võistlusest osa võtmiseks koostama oma tegevuse kohta põhjaliku aruande, ette valmistama müügilaua, tutvustama ja müüma oma tooteid žüriiliikmetele ning laval esinedes jagama oma kogemust minifirmas toimetamisel. Nende müüdavaks tooteks on erinevate aroomidega naturaalsed toalõhnastajad, mille leiate sotsiaalmeediast - Facebookis Minifirma Magusaroomia ning Instagramis Magusaroomia. Õpilasi juhendas õp Kadri Haavandi.

Palju õnne uhke tiitli puhul!

Palju õnne uhke tiitli puhul!