Matemaatika - mitmekülgne, arendav ja pidev õppimisvõimalus 06. juuni õppejuht Angela Taggo

Kuigi matemaatikat ei saa päriselt alati võrrelda mänguga, on sel siiski leitud mitmeid sarnaseid omadusi - mitmekülgsus, areng ja õppimisvõimalus on kolm peamist omadust, mis iseloomustavad nii head mängu kui ka matemaatikat.
Täna sooritasid Paikuse Kooli 9. klassi õpilased põhikooli matemaatika lõpueksamit. Ja see ei olnud kindlasti lihtsalt mäng - see oli tõsine teadmiste proovilepanek. Demonstreerida tuli kõike, mida 9 aasta jooksul usinalt õpitud ja talletatud.
Tähtsat ümbrikut lõikasid lahti tublid olümpiaadidel kooli esindanud õpilased Meribel Malviste, Grevo Luup ja Reigo Vahter.
Demonstreerida tuli kõike, mida 9 aasta jooksul usinalt õpitud ja talletatud.