Maleuudised 16. aprill õp Eiki Lehemets

Mõttespordi olümpiaadi online maleturniiri 4. etapp lõppes märtsis, kuid tulemused kinnitati aprillis. Väga edukalt mängisid 1.-4. klasside arvestuses meie kooli õpilased Mart Vaar, kes sai kokkuvõttes 5. koha ja Jakob Sutt, kes tuli 8. kohale. Võistkondlikult sai Paikuse Kool 10. koha 39 kooli seas.
5.-9. klasside arvestuses sai kokkuvõttes meie koolist parima koha Romet Rebane, kes tuli 20. kohale. Paikuse Kool saavutas 7. koha 54 kooli hulgas. Sellele tulemusele aitasid kaasa ka Samuel Einbaum, Renee Busch, Andre Laanemets, Lene Tinnuri, Kris-Daniel Sillamaa, Tauri Prikk ja Raido Muhuste.
Foto: õp Eiki Lehemets, pildil Mart Vaar ja Jakob Sutt.
Foto: õp Eiki Lehemets, pildil Mart Vaar ja Jakob Sutt.