Maailm sai puhtamaks 20. september õp Sirje Suurevälja

Maailmakoristuspäeva traditsioon sündis 2007. aastal. Tänaseks on erinevatel aegadel Teeme Ära! mudeli alusel oma riiki koristanud pea 60 miljonit inimest enam kui 190 riigist üle maailma.
Maailmakoristuspäeva eesmärk tänavu suvel ja sügisel on juhtida veelgi enam tähelepanu Läänemere tervislikule seisundile ning tõsta inimeste teadlikkust sellest, et tegemist on ühe saastunuma merega maailmas. Samuti kutsuti inimesi üles märkama prügiprobleemi kalmistutel.
Ametlik Maailmakoristuspäev toimus sel aastal 16. septembril, aga koolid ja lasteaiad said võimaluse aktsioonis osaleda pikemalt ehk siis 11.-24. septembril. Loomulikult osalesid ka Paikuse Kooli õpilased koos õpetajatega. Oma käed panid organiseeritult külge 4., 6., 7. ja 8. klasside õpilased. Ja jälle sai maailm meie ümber veidi puhtamaks. Aitäh kõigile õpilastele ja õpetajatele, kes kaasa lõid!